Magazinul de Muzica
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Magazinul de Muzica

Magazin de instrumente muzicale si accesorii
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 mixer behringer

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Cosmi




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 29/04/2009

mixer behringer Empty
MesajSubiect: mixer behringer   mixer behringer Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 1:55 am

Salut. Sunt nou pe aici si am cateva intrebari Razz Ce parere aveti despre mixerele si boxele Behringer ?
What a Face What a Face
Sus In jos
Kony
moderator
moderator
Kony


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 35
Localizare : Ploiesti

mixer behringer Empty
MesajSubiect: Re: mixer behringer   mixer behringer Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 4:11 am

Bine ai venit !
Incintele acustice active / pasive de la Behringer pot spune ca sunt bunicele atata timp cat nu am avut probleme cu ele si in al doilea rand nu suna rau

mixer behringer Big_9284962011221849006
mixer behringer Big_89401071261210488692

Mixerele neamplificate sunt foarte bune , in schimb mixerele amplificate nu sunt foarte reusite. Crying or Very sad


Acum depinde si la ce aveti nevoie de boxele si mixerele Behringer
Sus In jos
mk3_cdj
user
user



Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 01/04/2009

mixer behringer Empty
MesajSubiect: Re: mixer behringer   mixer behringer Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 4:40 am

mixerele foarte bune ....aici te contrazic nu sunt bune de loc dupa ceva timp de folosire incep sa nu mai mearga potentiiometrele bine faderele etc .. nu am avut eu dar cunosc pe mai multi ce sunt dezamagiti de aceasta firma:) recomand cu totul alta firma
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 30/03/2009
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

mixer behringer Empty
MesajSubiect: Re: mixer behringer   mixer behringer Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 6:25 pm

Behringer sunt foarte bune la banii platiti pentru ele. Nu poti cumpara un Behringer si sa ai pretentii de Pioneer sau Dynacord.Behringer este foarte bun,suna bine,iti faci treaba ..........jumatate din tara ,foloseste Behringer
Sus In jos
http://www.magazinuldemuzica.ro
mk3_cdj
user
user



Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 01/04/2009

mixer behringer Empty
MesajSubiect: Re: mixer behringer   mixer behringer Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 4:31 am

depinde de ce aplicatii vreii sa folosesti:) la nunti majorate chestii deastea mai mici merge ca u sunt foorjate dar ....in rest nu:D pt un dj nu as recomanda
Sus In jos
Continut sponsorizat





mixer behringer Empty
MesajSubiect: Re: mixer behringer   mixer behringer Icon_minitime

Sus In jos
 
mixer behringer
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cer o parere
» Protectie Mixer
» care mixer pasiv imi recomandati?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magazinul de Muzica :: Mixere si amplificatoare :: Cereti un sfat la Magazinul de Muzica-
Mergi direct la: