Magazinul de Muzica
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Magazinul de Muzica

Magazin de instrumente muzicale si accesorii
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 A fost creat cel mai bun pian digital din lume

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 30/03/2009
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

A fost creat cel mai bun pian digital din lume Empty
MesajSubiect: A fost creat cel mai bun pian digital din lume   A fost creat cel mai bun pian digital din lume Icon_minitimeJoi Apr 02, 2009 5:28 am

Roland V-Piano va fi un nume din ce in ce mai des auzit.Roland a reusit sa creeze un pian digital deosebit ,folosind tehnologii revolutionare de captare si creare a sunetului.Astfel pentru prima oara in istoria pianelor digitale un pianist desavarsit nu va mai reusi sa deosebeasca un pian digital de unul clasic.Un clasic va ramane intotdeauna un clasic.Dar cand pe scena si in casa poti aduce acum un pian care suna la o calitate identica,dar care costa mult mai putin si este atat de portabil atunci nu avem de ce sa mai stam pe ganduri.Cu V-Piano,Roland a revolutionat lumea pianelor digitale.
Urmariti cu atentie acest film

A fost creat cel mai bun pian digital din lume Roland-v-piano-460x345
Sus In jos
http://www.magazinuldemuzica.ro
doubleCT92
user
user
doubleCT92


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 04/04/2009
Varsta : 31

A fost creat cel mai bun pian digital din lume Empty
MesajSubiect: Re: A fost creat cel mai bun pian digital din lume   A fost creat cel mai bun pian digital din lume Icon_minitimeSam Apr 04, 2009 8:42 pm

Super tare...chiar am ramas Shocked suna incredibil.... si are si un pret destul de accesibil:)
Sus In jos
http://Inca nu am...:)
 
A fost creat cel mai bun pian digital din lume
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magazinul de Muzica :: Instrumente cu claviatura :: Piane-
Mergi direct la: