Magazinul de Muzica
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Magazinul de Muzica

Magazin de instrumente muzicale si accesorii
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cu ce chitara sa incep ?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
djjoyro
user
user



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 25/07/2009

Cu ce chitara sa incep ? Empty
MesajSubiect: Cu ce chitara sa incep ?   Cu ce chitara sa incep ? Icon_minitimeSam Iul 25, 2009 4:50 pm

Salutare,

Vreau sa ma apuc sa cant la chitara ... m-ar interesa ceva ce sa nu fie scump, si sa pot invata pe ea... Cam ce imi recomandati?
Sus In jos
Bogdan
user
user
Bogdan


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 09/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Campina

Cu ce chitara sa incep ? Empty
MesajSubiect: Ia-ti o acustica   Cu ce chitara sa incep ? Icon_minitimeMier Aug 19, 2009 3:18 am

eu iti sugerez o chiotara acustica pentru inceput , iti va prinde extrem de bine cand vei trece pe una electrica Wink
Sus In jos
djjoyro
user
user



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 25/07/2009

Cu ce chitara sa incep ? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce chitara sa incep ?   Cu ce chitara sa incep ? Icon_minitimeMier Aug 19, 2009 4:23 am

E mai usor de invatat pe acustica? sau doar pentru ca e mai "portabila" ? eu am o slabiciune pentru chitara electrica si de aia parca as insista sa imi iau una electrica.
Sus In jos
Bogdan
user
user
Bogdan


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 09/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Campina

Cu ce chitara sa incep ? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce chitara sa incep ?   Cu ce chitara sa incep ? Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 3:17 am

nu-i mai usor , e chiar mai greu dar o sa iti fie mult mai bine cand treci pe electrica , o sa ti se para o nimica toata sa canti cand o sa treci de la una la alta Wink
Sus In jos
djjoyro
user
user



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 25/07/2009

Cu ce chitara sa incep ? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce chitara sa incep ?   Cu ce chitara sa incep ? Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 4:28 am

mersi fain, probabil luna viitoare imi cumpar, mai trebe sa strang ceva bani.
Sus In jos
Bogdan
user
user
Bogdan


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 09/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Campina

Cu ce chitara sa incep ? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce chitara sa incep ?   Cu ce chitara sa incep ? Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 4:48 am

cu placere , bafta in continuare !
Sus In jos
filipdinca
user
user
filipdinca


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 03/04/2009
Varsta : 37
Localizare : Pitesti

Cu ce chitara sa incep ? Empty
MesajSubiect: hello   Cu ce chitara sa incep ? Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 7:57 am

eu recomand sa-ti iei chitara care te va trage sufletul sa lucrezi pe ea cel mai mult.... desii probabil deja ti-ai luat acustica.. Neutral
Sus In jos
djjoyro
user
user



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 25/07/2009

Cu ce chitara sa incep ? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce chitara sa incep ?   Cu ce chitara sa incep ? Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 9:09 pm

Salutare,

Multumesc pentru sugestii, pana la urma mi-am cumparat, electrica Smile acuma ... tot invat sa cant pe ea Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cu ce chitara sa incep ? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce chitara sa incep ?   Cu ce chitara sa incep ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cu ce chitara sa incep ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sfaturi cumparare Chitara
» Vand chitara procesor si amplif

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magazinul de Muzica :: Chitare :: Chitara electrica-
Mergi direct la: