Magazinul de Muzica
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Magazinul de Muzica

Magazin de instrumente muzicale si accesorii
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Propunere pentru Forum

In jos 
+3
Kony
mk3_cdj
ADY E2
7 participanți
AutorMesaj
ADY E2
vip
vip
ADY E2


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 49
Localizare : BUCURESTI

Propunere pentru Forum Empty
MesajSubiect: Propunere pentru Forum   Propunere pentru Forum Icon_minitimeMier Apr 01, 2009 7:17 pm

Parerea mea este ca ar fi bun si un CHAT live pentru discuti intre membri care se afla on-line.
Sus In jos
mk3_cdj
user
user



Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 01/04/2009

Propunere pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pentru Forum   Propunere pentru Forum Icon_minitimeMier Apr 01, 2009 9:15 pm

cred ca ar fi o idee buna asteptam sa vedem ce zic si aliti:)
Sus In jos
Kony
moderator
moderator
Kony


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 35
Localizare : Ploiesti

Propunere pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pentru Forum   Propunere pentru Forum Icon_minitimeMier Apr 01, 2009 9:45 pm

Ok. Rezolvat
Sus In jos
cminor
vip
vip
cminor


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti

Propunere pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pentru Forum   Propunere pentru Forum Icon_minitimeMier Apr 01, 2009 10:45 pm

Kony a scris:
Ok. Rezolvat

poate se schimba si backgroundul (fundalul) ca e foarte greu de descifrat la un moment dat (albastru inchis pe fundal nu se intelege ce scrie)

http://www.hi5.com/friend/photos/displayMyPhoto.do?photoId=3553132406&albumId=318315290&ownerId=40435899#3553132406_40435899_318315290_0
Sus In jos
filipdinca
user
user
filipdinca


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 03/04/2009
Varsta : 37
Localizare : Pitesti

Propunere pentru Forum Empty
MesajSubiect: indeed   Propunere pentru Forum Icon_minitimeVin Apr 03, 2009 8:39 pm

cum e facut acum cu fundal negru si scris alb, mi se pare chiar mishto....nu e obositor la ochi

iar pt cand or sa intre mai multi membrii, faza cu chat-ul e o idee chiar buna parerea mea.. Smile
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 30/03/2009
Varsta : 48
Localizare : Ploiesti

Propunere pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pentru Forum   Propunere pentru Forum Icon_minitimeVin Apr 03, 2009 8:51 pm

Salut si bine ai venit.Multumim pentru aprecieri,dar suntem foarte la inceput.O sa ne straduim cat putem sa fim de ajutor cu multe informatii pe acest forum.Informatii utile,noutati si multe sfaturi asteptam si de la useri pentru useri.
Sus In jos
http://www.magazinuldemuzica.ro
dragosb




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 06/04/2009
Varsta : 33
Localizare : Constata

Propunere pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pentru Forum   Propunere pentru Forum Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 6:51 pm

Salutare! Propun o sectiune dedicata producatorilor, nu unui anumit produs, unde sa putem discuta despre fiabilitatile produselor lor, gama in care se incadreaza (amator, profesional etc). Eu de expemplu, fiind la inceput in domeniu, sunt un pic nelamurit de ce unii sunt foarte incantati de behringer in timp ce altii nici nu vor sa auda de produsele lor...
Sus In jos
cminor
vip
vip
cminor


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 01/04/2009
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti

Propunere pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pentru Forum   Propunere pentru Forum Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 1:06 pm

dragosb a scris:
Salutare! Propun o sectiune dedicata producatorilor, nu unui anumit produs, unde sa putem discuta despre fiabilitatile produselor lor, gama in care se incadreaza (amator, profesional etc). Eu de expemplu, fiind la inceput in domeniu, sunt un pic nelamurit de ce unii sunt foarte incantati de behringer in timp ce altii nici nu vor sa auda de produsele lor...

toate firmele au produse low-end (ieftine, de o calitate joasa) si high-end (produse de o calitate ridicata)
Acum, nu firma da calitatea ci produsul...
Parerea mea este ca nu poti compara Mixerul digital de la Behringer cu un mixer analogic Mackie... Chiar daca Mackie este o firma renumita... produsele de mai sus fac parte din categorii diferite raportat la calitate...
Asa ca trebuie sa tii minte ca unele produse sunt bune si la firme mai mici, si unele produse sunt proaste si la firmele mai mari.
In general totul pleaca de la pret.
Pentru a ieftini ceva.. se face rabat la calitate/accesorii/dotari/.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunere pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pentru Forum   Propunere pentru Forum Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere pentru Forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» propunere...
» Microfon pentru inregistrari
» Boxe pentru local
» Sistem pentru Karaoke
» Placa de sunet pentru inregistrari

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magazinul de Muzica :: Coltul turnatorului :: Sfaturi pentru Magazinul de Muzica-
Mergi direct la: